از دیروز بگم که کتابو خیلی نخوندم. عصری رفتیم برای مها کلی خرید کردیم برای منم کفش خریدیم. سر خرید :دی  بعدش شام خوردیم بعدشم اومدیم خونه. خیلی خوش گذشت. امروزم هنوز شروع نکردم انگار گیر کرده باشم. دلم هم میخواد برم رشت هم نه نمیدنم چرا. ولی نمیرم واسش دلیلی ندارم فقط احساس میکنم این بهتره با تمام سختیش. پزیرایی پر شده از وسایل مها که باید ببره علنن یه اثاث کشیه. هرچند که فقط ضروری هارو برداشته. :/ بعد فکر کن منم بخوام برم دوبرابر میشه وسیله ها. خوشبحالش میره دانشگاه اینقدر دلم میخواد که نگو. یعنی میشه منم فلسفه قبول بشم؟ باید بخونم وگرنه تا عمر دارم حسرتشو میخورم. خلاصه که همین. فردا وقت دکتر داریم دکترمون هنوز نرفته مسافرت فردا که بریم بعدش میره. میخواستم مشاورمم برما ولی گفت نیستش از شانس من. میخواستم نتیجه تستمو بفهمم. راستی بین عینیت و ذهنیت تو باشی چیو انتخاب میکنی؟؟؟ این یکی از سوالاییی بود که من به جفتش تمایل داشتم. اخرم ذهنیتو ولی زدم. نمیدونم چرا فقط بیشتر بهش متمایل‌بودم. باید عینیتو میزدم نه؟ همون طور که گفتم نمیدونم دوتاش به نظرم هست. بیخیال. راستی بعد از مدتها امروز غذا درست میکنم. کشک بادمجون. جات خالی خیلی دوست دارم خودم. کاریم نداره زود حاضر میشه ولی روحیه ام عوض میشه. دیگه این که این روزا همش حواسم پرته همش میرم تو فکر دلم میخواد اگه اتفاقی قراره بیفته زودتر بیفته من راحت شم اینقدر فکر نکنم بهش. این که اتفاقی قراره بیفته اما نمیفته اعصابمو خورد میکنه حواسم همش سمت اتفاقی که قراره بیفته در نتیجه تمرکز ندارم. همین دیگع. برم ببینم میتونم کتابمو بخونم یا نه. رولان بارت جانمان را. اخ که چقدر دوسش دارم. 

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: بیفته ,قراره ,اتفاقی ,میشه ,میخواد ,خیلی ,قراره بیفته ,اتفاقی قراره ,اتفاقی قراره بیفته
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلام الله مجید The Blog to Preserve and Publish the Writings of Mortaza Etri Kermanshahi متن و ترجمه آهنگ فروش و عرضه مستقیم پارکت لمینیت و قرنیز Sʜᴏᴘ₉₈ ... محبان امیرالمؤمنین علی علیه السلام رشته کشتی فروش محصولات لاغری و تناسب اندام و چاقی دانلود جدید رایگان بهترین وبسایت ایرانی برای دانلود فایل